Mollaboratie


“Keep your friends close, and your enemies closer" zegt men wel eens, en dat geldt ook in De Mol.

Kandidaten willen De Mol zo goed mogelijk in de gaten houden, en kiezen bij opdrachten dan ook vaak een positie dicht bij hun verdachten. Op deze pagina houden we een overzicht bij van de groepsverdeling tijdens de opdrachten, en hoe vaak kandidaten daarbij met elkaar hebben 'samengewerkt'.

Annelotte Dami Jasmien Jens Katrien Kevin Lennart Noah Philip Samina Sven
Annelotte17060807410
Dami1101201222
Jasmien71041101554
Jens0000000010
Katrien6140220334
Kevin0210201212
Lennart80100204587
Noah0110014333
Philip72503253610
Samina4251318365
Sven102404273105

Bespreek deze theorie op het forum

Poll - Wie is De Mol?
Forum - laatste updates